Nasıl B&B Lira Kazanırım?

B&B Lira Nedir?

B&B Lira, sitemiz üzerinden verdiğiniz tüm siparişlerinizde kazanabileceğiniz ve B&B pizza sitesi içerisinde harcayabileceğiniz sanal para birimidir. Kazandığınız B&B liraları hem yemek siparişlerinizde hemde B&B market üzerindeki hediyeleri satın almak için kullanabilirsiniz.

B&B Lira Nasıl Kazanırım?

Sitemiz üzerinden vermis olduğunuz tüm siparişlerde, sipariş tutarınıza oranla belirli bir miktar B&B lira kazanırsınız. Kazanacağınız B&B lira miktarını ürün siparişi verirken görüntüleyebilirsiniz.

Size özel olarak tanımlanacak koda tıklayarak üye olan kişilerin verdiği her siparişten belirli bir miktar B&B Lira kazanırsınız. Süre sınırlaması olmaksızın arkadaşlarınız B&B pizza sitesini kullandığı ve sipariş verdiği sürece kazanmaya devam edersiniz. Referans kodunuzla sitemize kayıt olan her arkadaşınızın verdiği sipariş tutarının %5 kadarı hesabınıza eklenir.

Eğer B&B Pizza’ya kayıtlı bir yurt mensubuysanız, yurdunuza verilen her siparişten yurdunuza özel tanımlanan bonus yüzdesi ile kazanacağınız B&B liranın yanı sıra yurdunuza da puan kazandırırsınız. Yurdunuza kazandırdığınız puanlar sonucu kayıtlı olduğunuz yurt ayı ilk üç sıralama içerisinde tamamlarsa sıralamaya özel hediyeler ve indirimler kazanma şansını yakalarsınız.

B&B Lira Nasıl Kullanılır?

B&B lirayı cüzdan hesabınızdaki bir sanal para olarak düşünebilirsiniz. Bu parayı ister B&B marketteki fiziksel veya dijital ürünler için istersenizde yemek siparişlerinizde kullanabilirsiniz.